Aktualności

Drodzy Rodzice! Bieżącą tematykę zajęć z języka angielskiego znajdą Państwo w zakładce “Aktualności”.

14-11-2018

Nasze przedszkole wraz z Parafialnym Zespołem Caritas jest współorganizatorem “Mikołajek” w ramach projektu dofinansowanego z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Plakat dotyczący tego wydarzenia znajdą Państwo w zakładce “Galerie” oraz na tablicy ogłoszeniowej w naszej placówce.

13-11-2018

Bardzo prosimy o zapoznanie się z zasadami korzystania z czytników i elektronicznej ewidencji czasu pobytu dziecka w przedszkolu. Regulamin dostępny jest w zakładce Dokumenty.

26-10-2018

23-10-2018

Przetarg “Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Przedszkola nr 35 we Wrocławiu z podziałem na zadania”

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty znajdą Państwo w zakładce “Dokumenty”.

11-10-2018