Aktualności

Drodzy Rodzice! Serdecznie Państwu dziękujemy za zorganizowanie wizyty Mikołaja w naszym przedszkolu. Dziękujemy za zadbanie o wyśmienitą zabawę dla dzieci, wspaniałe prezenty oraz zdjęcia w każdej z grup. Tęczowe Przedszkolaki bawiły się fantastycznie!

06-12-2018

Dyrektor przedszkola informuje, że w placówce stosowany jest zewnętrzny monitoring wizyjny, niezbędny do zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i pracownikom oraz do ochrony mienia.

30-11-2018

Drodzy Rodzice! Bieżącą tematykę zajęć z języka angielskiego znajdą Państwo w zakładce “Aktualności”.

14-11-2018

Nasze przedszkole wraz z Parafialnym Zespołem Caritas jest współorganizatorem “Mikołajek” w ramach projektu dofinansowanego z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Plakat dotyczący tego wydarzenia znajdą Państwo w zakładce “Galerie” oraz na tablicy ogłoszeniowej w naszej placówce.

13-11-2018

Bardzo prosimy o zapoznanie się z zasadami korzystania z czytników i elektronicznej ewidencji czasu pobytu dziecka w przedszkolu. Regulamin dostępny jest w zakładce Dokumenty.

26-10-2018