Grupa 11 Tęczowa Łąka

Grupa XI “Tęczowa Łąka”

Jesteśmy grupą roześmianych dzieciaczków. Bardzo lubimy się razem bawić i spędzać ze sobą czas. Do naszej Tęczowej Łąki w tym roku dołączył jeden nowy kolega – Bartek więc nasza gromadka się powiększyła. Jak to my, powitaliśmy go bardzo serdecznie! 🙂 Świerszcze, motylki, pszczoły i inni nasi przyjaciele z Tęczowej Łąki mówią, że w tym roku Panie powierzą nam jeszcze więcej zadań specjalnych! 🙂 Ale kto da radę, jak nie my! Tęczowa Łąka! 🙂

Panie Nauczycielki:

Monika Kuśmierz

Kinga Sudoł

Anna Hejda – pedagog specjalny

Panie, które nam pomagają:

Renata Mikołajczak

Okrzyk grupowy:

Grupa jedynasta roześmiana,
chodzi dzisiaj już od rana.
Bo w przedszkolu każdy dzień,
zawsze musi być ok!

Tematy miesiąca:

Aktualności:

Kronika grupowa:

Lubimy spacery, szczególnie kiedy metą jest Teatr Lalek.

Czas na więcej świętowania! Urodziny obchodzili Marcelinka i Szymek, o koronę kłótni nie było, były za to piękne życzenia i przytulasy.

Uwielbiamy obchodzić urodziny, razem śpiewać, tańczyć i świętować przy owocowych smakołykach. Tęczowa Łąka piosenką urodzinową powitała nową koleżankę Wannessę w dniu jej święta.

Zmęczeni, ale i szczęśliwi wracaliśmy do Przedszkola.

Nasza pierwsza wycieczka w tym roku szkolnym. Galowice i Muzeum Powozów pozostawiło niezapomniane wspomnienia.

W Dzień Edukacji Narodowej wszyscy pięknie ubrani wzięliśmy udział w przedstawieniu przygotowanym przez naszych kolegów z grupy IX. Później pozwoliliśmy sobie na chwilę wspólnych tańców i zabaw.

Pogoda nie rozpieszczała, jednak spotkanie z panami strażakami wynagrodziło deszczową aurę.

Koniec września to czas świętowania Dnia Chłopca, dla nas była to również okazja do złożenia życzeń urodzinowych naszemu nowemu koledze – Bartusiowi.