Kto jest kim w „Tęczowym Domku”?

 

Renata Bytnar – dyrektor przedszkola. Zawsze stara się z uśmiechem zacząć nowy dzień. Od 14 lat konsekwentnie realizuje wyznaczone cele. Stworzyła miejsce radosne, bezpieczne i przyjazne dzieciom, nie szczędzi sił, by co dzień żyło się tu lepiej.

Joanna Wojtczak – wicedyrektor. Kocha dzieci, troszczy się o ich rozwój, a szczęście i uśmiech na twarzy każdego z nich to nadrzędny cel jej pracy. Otwarta, życzliwa, pomaga wszystkim i wszędzie. Z przedszkolem związana od 22 lat.

Nauczyciele:

Patrycja Łada – Szejnik – nauczycielka grupy 4 – latków (grupa I), z przedszkolem związana od 10 lat. Cierpliwa, konsekwentna, stara się dostrzec indywidualne potrzeby i predyspozycje wychowanków. Miłośniczka książek i gór.

Janina Jankowska – nauczycielka w grupie 4 – latków (grupa I). Spontaniczna, energiczna, z ogromnym sercem dla przedszkolaków. Jej pasja, doświadczenie i pogoda ducha sprawiają, że dzieci z chęcią przychodzą do przedszkola.

Maria Plewka – Penafiel – nauczycielka grupy 4 – latków (grupa II). Ma wspaniały kontakt z dziećmi. Życzliwa, otwarta osoba z poczuciem humoru, a także dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym.

Katarzyna Semik – nauczycielka grupy 4 – latków (grupa II). Pracowita, skromna, niezwykle kreatywna osoba. Jej zajęcia z dziećmi za każdym razem są zaskakujące i atrakcyjne.

Dominika Horoszkiewicz – nauczycielka grupy 5 – latków (grupa III).

Marta Zatońska  – nauczycielka w grupie 5 – latków (grupa III). Radosna i uśmiechnięta. radosna i uśmiechnięta. Nie wyobraża sobie pracy z dziećmi bez swojego całkowitego zaangażowania. Oddana wszystkim przedszkolakom.

Anna Bessert – nauczycielka w grupie 6 – latków (grupa IV). Aktywna, energiczna, kreatywna nauczycielka, która wie, czego chce. Drzemie w niej artystyczna dusza, a przedszkolaki za nią przepadają.

Sylwia Machelska – nauczycielka w grupie 6 – latków (grupa IV). Dynamiczna, konkretna, uzdolniona aktorsko. Lubi podejmować nowe wyzwania. Wspólnie z przedszkolakami bawi się, śpiewa, tańczy, aktywizuje je do twórczych działań.

Barbara Garnecka – nauczycielka w grupie 3 – latków (grupa V). To osoba spokojna, a jednocześnie stanowcza w stosunku do dzieci. Jest pracowita, jej wszystkie działania są przemyślane, a pomysły kreatywne. Nie zraża się porażkami, zawsze o wszystkich pamięta i ma wielkie serce dla dzieci.

Joanna Lewicka – nauczycielka w grupie 3 – latków (grupa V).

Beata Pinkiewicz – Gara – nauczycielka w grupie 3 – latków (grupa VI). Uśmiechnięta i radosna, pragnie, aby dzieci również się uśmiechały. Chętnie bawi się z dziećmi, tańczy i śpiewa. Ciągle rozwija się i poszukuje nowych ciekawych metod pracy z dziećmi. Pragnie, by każdy dzień w przedszkolu był wielką, ciekawą przygodą.

Joanna Mularczyk – nauczycielka w grupie 3 – latków (grupa VI).

Agnieszka Kakakis – Dudek – nauczycielka w grupie 6 – latków (grupa VII)

Dorota Siedlaczek – nauczycielka w grupie 6 – latków (grupa VII). Doświadczenie i bogata wiedza dają jej solidną podstawę w pracy z dziećmi. Doskonale wyczuwa potrzeby przedszkolaków a do grupy stara się codziennie wnosić dużo uśmiechu i radości.

Olena Kiercz – nauczycielka w grupie 5 – latków (grupa X). W jej obecności doznaje się ciepła i życzliwości, a jej zdolności plastyczne można dostrzec już po przekroczeniu progu przedszkola, dekoracje to m. in. jej zasługa.

Patrycja Kantecka – nauczycielka w grupie 5 – latków (grupa X).

Alicja Mironiuk – Netreba – nauczycielka w grupie 5 – 6 – latków (grupa IX). Bardzo twórcza i pełna pomysłów. Najchętniej spędza czas na tworzeniu prac plastycznych z dziećmi, a każda kolorowanka do narysowania jest dla niej miłym wyzwaniem. Najważniejszym celem jej pracy jest rozwijanie kreatywności dzieci i drzemiących w nich talentów.

Magdalena Wiśniowska – nauczycielka w grupie 5-6 – latków (grupa IX). Zawsze uśmiechnięta i empatyczna. Pełna chęci i zaangażowania do pracy z dziećmi. Gotowa do niesienia pomocy i odkrywania świata przedszkolaków. Chce sprawić, aby muzyka dawała dzieciom tyle samo radości co jej samej.

Katarzyna Jabłońska – nauczycielka w grupie 4 – latków (grupa X). Uśmiechnięta, energiczna i kreatywna. W jej głowie codziennie rodzi się milion pomysłów na wspaniałą zabawę i wspólne spędzanie czasu z dziećmi w przedszkolu.

Ewelina Wolska – nauczycielka w grupie 4 – latków (grupa X). Osoba ciepła, życzliwa, empatyczna i opanowana. Jej największy cel to pomoc przedszkolakom w odkrywaniu świata.

Mona Saifi-Belghoul – nauczycielka w grupie 5 – 6 – latków (grupa XI).

Monika Sobkowiak – nauczycielka w grupie 5 – 6 – latków (grupa XI). Miła, pogodna i zawsze uśmiechnięta, zaskarbiła sobie serca dzieci. Jest osobą pełną energii i pomysłów na ciekawe zabawy dla swoich wychowanków.

Agata Zielińska – nauczycielka w grupie 3 – 4 – latków (grupa XII). Otwarta, empatyczna, aktywna osoba z poczuciem humoru. Lubi spędzać czas z dziećmi, potrafi z nimi rozmawiać, każdemu poświęca tyle uwagi, ile potrzebuje.

Magdalena Regulska – nauczycielka w grupie 3-4 latków (grupa XII). Pracowita, empatyczna, z ogromnym sercem do dzieci. Lubi zarażać dzieci kreatywnością i twórczością plastyczną. Uważa, że każde dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niepowtarzalnym. 

Nauczyciele specjaliści:

Joanna Szymczakowska, Anna Bessert – dobrze znane nasze kochane Panie Logopedki. Ich wizytówką są dzieci, które pokonały swoje trudności w mówieniu oraz te, które mimo że nie potrzebują terapii, domagają się: „kiedy nas pani też zabierze na zajęcia?”.

Beata Radzik – w naszym przedszkolu prowadzi zajęcia z logorytmiki oraz terapię indywidualną. Specjalistka w każdym calu. Dzieci ćwiczą z nią wymowę, grają na instrumentach i wspaniale bawią się przy muzyce, z niecierpliwością czekając na kolejne zajęcia.

Monika Orman, Anna Hejda, Katarzyna Zielińśka – pedagodzy specjalni w grupach integracyjnych. Empatyczne, opiekuńcze a zarazem konsekwentne osoby oddane dzieciom. Współpracują z nauczycielkami oraz rodzicami przedszkolaków.

Aleksandra Trochanowska-Źrołka, Żizela Kniaziuk – kompetentne i odpowiedzialne osoby. Sprawują opiekę psychologiczną nad przedszkolakami, wspomagają pracę nauczycieli, a także wspierają rodziców w wychowaniu i edukacji ich dzieci.

Aleksandra Olech – katechetka od dawna związana z naszym przedszkolem. Z troską i cierpliwością towarzyszy dzieciom w poznawaniu wartości.

Dorota Świdurska – nauczyciel gimnastyki ogólnorozwojowej i korekcyjnej. Stara się przeciwdziałać wadom postawy i uświadamia, że ruch to zdrowie.

Pracownicy biurowi:

Renata Kuczniak – intendent, Malwina Górska – referent. Te panie dbają o jadłospis, porządek w dokumentacji i płatnościach. Pilnują, żeby wszystko było na czas.

Personel pomocniczy:

Monika Ramiączek, Aleksandra Olech, Anna Guderska, Ewa Matuszewska – pomoce nauczycielek. Bez nich trudno byłoby sobie wyobrazić pierwsze dni w przedszkolu naszych maluszków. Wysłuchują dzieci, razem z nimi bawią się i uczą, a kiedy trzeba przytulą.

Dorota Domaradzka, Elżbieta Wuczkowska, Agata Wacławek – nasze Kochane Panie Kucharki. Dogadzają naszym przedszkolakom pierożkami, kotlecikami, ciastami… Palce lizać!

Grażyna Kurek, Beata Łuczak, Małgorzata Piędel, Irena Kaniak, Renata Mikołajczak, Agnieszka Jasińska, Dorota Bulanda, Aneta Bakalarska – Pokojska, Maria Szydlik, Kamila Kułat – to nasze panie z obsługi. Dzięki nim przedszkole lśni, posiłki podane są na czas, a jak trzeba pomogą w jedzeniu, ubieraniu i w opiece na wycieczkach.

P1300303