Kto jest kim w „Tęczowym Domku”?

Renata Bytnar – dyrektor przedszkola. Zawsze stara się z uśmiechem zacząć nowy dzień. Od 18 lat konsekwentnie realizuje wyznaczone cele. Stworzyła miejsce radosne, bezpieczne i przyjazne dzieciom, nie szczędzi sił, by co dzień żyło się tu lepiej.

Joanna Szymczakowska – wicedyrektor, nauczyciel, neurologopeda. Związana z przedszkolem od 12 lat. Praca z dziećmi i rodzicami daje jej mnóstwo satysfakcji. Wspiera nauczycieli w realizowaniu powierzanych im zadań, dążąc do tego, by Tęczowy Domek był miejscem przyjaznym i otwartym dla każdego dziecka.

Nauczyciele:

Patrycja Łada – Szejnik – nauczycielka grupy 3 – latków (grupa I), z przedszkolem związana od 12 lat. Cierpliwa, konsekwentna, stara się dostrzec indywidualne potrzeby i predyspozycje wychowanków. Miłośniczka książek i gór.

Katarzyna Semik – nauczycielka grupy 3 – latków (grupa II). Pracowita, skromna, niezwykle kreatywna osoba. Jej zajęcia z dziećmi za każdym razem są zaskakujące i atrakcyjne.

Dominika Konstańczyk – nauczycielka grupy 3 – latków (grupa II).

Dominika Horoszkiewicz – nauczycielka grupy 4 – latków (grupa III). To osoba uśmiechnięta i energiczna. Jej pasją jest taniec, który każdego dnia towarzyszy przedszkolakom przy zabawach ruchowych. U dzieci skupia się również na komunikacji i mówieniu o swoich potrzebach, twierdzi, że dzień bez “gimnastyki buzi i języka” to dzień stracony.

Magdalena Wiśniowska – nauczycielka w grupie 4 – latków (grupa III). Zawsze uśmiechnięta i empatyczna. Pełna chęci i zaangażowania do pracy z dziećmi. Gotowa do niesienia pomocy i odkrywania świata przedszkolaków. Chce sprawić, aby muzyka dawała dzieciom tyle samo radości, co jej samej.

Anna Bessert – nauczycielka w grupie 5 – latków (grupa IV). Aktywna, energiczna, kreatywna nauczycielka, która wie, czego chce. Drzemie w niej artystyczna dusza, a przedszkolaki za nią przepadają.

Alicja Mironiuk – nauczycielka w grupie 5 – latków (grupa IV). Bardzo twórcza i pełna pomysłów. Najchętniej spędza czas na tworzeniu prac plastycznych z dziećmi, a każda kolorowanka do narysowania jest dla niej miłym wyzwaniem. Najważniejszym celem jej pracy jest rozwijanie kreatywności dzieci i drzemiących w nich talentów.

Ewelina Wolska – nauczycielka w grupie 3 – latków (grupa V). Osoba ciepła, życzliwa, empatyczna i opanowana. Jej największy cel to pomoc przedszkolakom w odkrywaniu świata.

Magdalena Tatarkowska – nauczycielka w grupie 3 – latków (grupa V). Miła, uśmiechnięta, pomocna, lubiąca pracę z dziećmi.

Magdalena Regulska – nauczycielka w grupie 4-latków (grupa VI). Pracowita, empatyczna, z ogromnym sercem do dzieci. Lubi zarażać dzieci kreatywnością i twórczością plastyczną. Uważa, że każde dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niepowtarzalnym. 

Marta Kowalik – nauczycielka w grupie 4-latków (grupa VI). Jest osobą bardzo otwartą i empatyczną, szczególnie zwraca uwagę na wzajemny szacunek i tolerancję u dzieci. Zamiłowana w technikach arteterapeutycznych.

Marzena Calińska – nauczycielka w grupie 5 – latków (grupa VII).

Agnieszka Kuśnierz – nauczycielka w grupie 5 – latków (grupa VII). Zawsze stara się odpowiadać na indywidualne potrzeby dziecka jak również integrować całą grupę. Kocha zabawy muzyczno- ruchowe, zajęcia plastyczne oraz aktywność na świeżym powietrzu. Interesuje się dydaktyką i ekologią.

Olena Kiercz – nauczycielka w grupie 4 – latków (grupa VIII). W jej obecności doznaje się ciepła i życzliwości, a jej zdolności plastyczne można dostrzec już po przekroczeniu progu przedszkola, dekoracje to m. in. jej zasługa.

Patrycja Kantecka – nauczycielka w grupie 4 – latków (grupa VIII). Cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. W łatwy sposób nawiązuje kontakt z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie. Lubi patrzeć na radość przedszkolaków w momentach, kiedy zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności.

Barbara Garnecka – nauczycielka w grupie 6 – latków (grupa IX). To osoba spokojna, a jednocześnie stanowcza w stosunku do dzieci. Jest pracowita, jej wszystkie działania są przemyślane, a pomysły kreatywne. Nie zraża się porażkami, zawsze o wszystkich pamięta i ma wielkie serce dla dzieci.

Sylwia Machelska – nauczycielka w grupie 6 – latków (grupa IX). Bardzo energiczna i uśmiechnięta. Każde dziecko jest dla niej pełne ukrytych talentów i niezwykłości. W swoją pracę wkłada elementy teatru. Stara się by nauka była przygodą, w którą dziecko chętnie wyruszy.

Agnieszka Kakakis – Dudek – nauczycielka w grupie 5 – latków (grupa X). Pani Agnieszka w przedszkolu 17 lat pracuje. Dzieci kocha i szanuje. Tańczy, śpiewa, recytuje – serca przy tym nie żałuje. Sto pomysłów w głowie ma i w zielone z dziećmi gra.

Sylwia Suda – nauczycielka w grupie 5 – latków (grupa X). Miła, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Z radością podchodzi do pracy z najmłodszymi, a jej największym celem jest wywołanie uśmiechu na twarzy każdego dziecka.

Monika Sobkowiak – nauczycielka w grupie 6 – latków (grupa XI). Miła, pogodna i zawsze uśmiechnięta, zaskarbiła sobie serca dzieci. Jest osobą pełną energii i pomysłów na ciekawe zabawy dla swoich wychowanków.

Paulina Zwierzańska – nauczycielka w grupie 6 – latków (grupa XI). Osoba zawsze uśmiechnięta i otwarta. Największą radość sprawia jej widok dzieci robiących eksperyment oraz pytanie o przytulasa. Celem jej pracy jest kształtowanie u dzieci inteligencji emocjonalnej, aby łatwiej szło im się przez życie.

Dorota Siedlaczek – nauczycielka w grupie 4 latków (grupa XII). Doświadczenie i bogata wiedza dają jej solidną podstawę w pracy z dziećmi. Doskonale wyczuwa potrzeby przedszkolaków, a do grupy stara się codziennie wnosić dużo uśmiechu i radości.

Agata Zielińska – nauczycielka w grupie 4 latków (grupa XII). Otwarta, empatyczna, aktywna osoba z poczuciem humoru. Lubi spędzać czas z dziećmi, potrafi z nimi rozmawiać, każdemu poświęca tyle uwagi, ile potrzebuje.

Beata Pinkiewicz – Gara – nauczycielka w grupie 6 – latków (grupa XIII). Uśmiechnięta i radosna, pragnie, aby dzieci również się uśmiechały. Chętnie bawi się z nimi, tańczy i śpiewa. Ciągle rozwija się i poszukuje nowych ciekawych metod pracy z dziećmi. Pragnie, by każdy dzień w przedszkolu był wielką, ciekawą przygodą.

Joanna Błaszczyńska – nauczycielka w grupie 6 – latków (grupa XIII). Miła, sympatyczna i lubi podejmować nowe wyzwania. Tym, co ją motywuje, to uśmiech na twarzach dzieci oraz duma ich rodziców, gdy widzą jak pod jej opieką się one rozwijają.

Nauczyciele specjaliści:

Joanna Szymczakowska, Dominika Horoszkiewicz, Anna Bessert, Monika Sobkowiak – dobrze znane nasze kochane Panie Logopedki. Ich wizytówką są dzieci, które pokonały swoje trudności w mówieniu oraz te, które mimo że nie potrzebują terapii, domagają się: „kiedy nas pani też zabierze na zajęcia?”.

Beata Radzik – w naszym przedszkolu prowadzi zajęcia z logorytmiki oraz terapię indywidualną. Specjalistka w każdym calu. Dzieci ćwiczą z nią wymowę, grają na instrumentach i wspaniale bawią się przy muzyce, z niecierpliwością czekając na kolejne zajęcia.

Katarzyna Płonka – Kocoń, Anna Brudniak, Magdalena Czelny, Katarzyna Demendecka, Michalina Adamska  – pedagodzy specjalni w grupach integracyjnych. Empatyczne, opiekuńcze, a zarazem konsekwentne osoby oddane dzieciom. Współpracują z nauczycielkami oraz rodzicami przedszkolaków.

Żizela Kniaziuk, Joanna Wojtczak – kompetentne i odpowiedzialne osoby Sprawują opiekę psychologiczną nad przedszkolakami, wspomaga pracę nauczycieli, a także wspierają rodziców w wychowaniu i edukacji ich dzieci.

Aleksandra Olech – katechetka i arteterapeutka od dawna związana z naszym przedszkolem. Z troską i cierpliwością towarzyszy dzieciom w poznawaniu wartości.

Dorota Świdurska – nauczyciel gimnastyki ogólnorozwojowej i korekcyjnej. Stara się przeciwdziałać wadom postawy i uświadamia, że ruch to zdrowie.

Pracownicy biurowi:

Renata Kuczniak – starszy intendent, Paulina Śniechowska – samodzielny referent, Malwina Zimniewicz – referent. Te panie dbają o jadłospis, porządek w dokumentacji i płatnościach. Pilnują, żeby wszystko było na czas.

Personel pomocniczy:

Monika Ramiączek, Aleksandra Olech, Maria Guderska – Gryz, Ewa Matuszewska, Marzenna Piesiak, Katarzyna Kieler, Agata Piątek – pomoce nauczycielek. Bez nich trudno byłoby sobie wyobrazić pierwsze dni w przedszkolu naszych maluszków. Wysłuchują dzieci, razem z nimi bawią się i uczą, a kiedy trzeba przytulą.

Dorota Domaradzka, Agnieszka Maraszkiewicz, Agata Wacławek, Anna Hnatek, Grażyna Gwiaździńska – nasze Kochane Panie Kucharki. Dogadzają naszym przedszkolakom pierożkami, kotlecikami, ciastami… Palce lizać!

Grażyna Kurek, Justyna Noga, Beata Łuczak, Małgorzata Piędel, Irena Kaniak, Renata Mikołajczak, Agnieszka Jasińska, Dorota Bulanda, Kamila Kułat, Joanna Zacharewicz, Maria Szydlik, Elżbieta Emiljanowicz, Monika Kluzowska – to nasze panie z obsługi. Dzięki nim przedszkole lśni, posiłki podane są na czas, a jak trzeba pomogą w jedzeniu, ubieraniu i w opiece na wycieczkach.

P1300303